I I

Kedves Szülők!

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy a gyerekek, szülők és pedagógusok biztonsága érdekében, a kialakult koronavírus helyzet miatt minden óvodai programot le kell mondanunk.

Folytatás

Tájékoztatjuk a szülőket, hogy az óvoda nyári zárását követően  augusztus 14-től nyitva tart, ügyeleti rendszerben azok számára, akik korábban igényelték az összevont csoportos ellátást.
Az új, 2017/2018-as nevelési év szeptember 1-jén indul óvodánkban.

Az új kiscsoportos gyerekeket augusztus 30-án 10 órára várjuk egy kis ismerkedésre az óvodába. Itt ízelítőt kínálunk az óvodai életből, valamint találkozhatnak az óvó nénikkel, dadus nénivel, a gyerekekkel. Kipróbálhatják a játékokat, játszhatnak a csoportszobában, az udvaron.
Ezzel is szeretnénk megkönnyíteni számukra az óvodai élet megkezdését, hiszen így már ismerősként térnek vissza szeptemberben.

Ezen a napon 17 órakor az új kiscsoportos gyermekek  szülei részére tartunk egy  tájékoztatót az óvodában, ahol minden fontos  információt megosztunk velük, ami az óvodai élet megkezdéséhez szükséges.

Szeretettel várjuk a szülőket és a gyerekeket!

Homonnai Ildikó óvodavezető