December 2. (péntek): Iskolába hívogató
A Margaréta nagycsoportosok közös testnevelés órán vesznek részt az iskola tornatermében

December 4. (vasárnap): Borbála napja
Cseresznye ág vízbe helyezése, hajtatása (december 5-én hétfőn)

November 1. (kedd): Mindenszentek napja
Munkaszüneti nap

November 2. (szerda): Nevelés nélküli Munkanap

Október 1. (szombat): A Zene világnapja. Az idősek világnapja

Október 3. (hétfő): Vendégségbe hívtuk a Napraforgó Nyugdíjas Klub tagjait, a régi nyugdíjas dolgozóinkat, és a süni csoportos nagyszülőket
A Süni csoportosok ajándékkal és köszöntő előadással kedveskednek nekik, Idősek napja alkalmából

Folytatás

Gyere el, táncoljunk és piacozzunk együtt!

Szt. Mihály napi vásár a PePiTán szeptember 30-án 14-18 óráig!

Kata néni is ott lesz 16 órától, a Tücsök citera zenekarra együtt fogunk táncolni!

Szeptember 1. (csütörtök): Az óvodai nevelési év első napja
Egyed napja – „Érik a szőlő, hajlik a vessző…”
Ettől a naptól figyelték az emberek a szőlő érését, készülődünk, ráhangolódunk a szüretre

Folytatás

Július 1-től (péntek): Digitális téma: Lakodalmi szokások táj egységenként. Néphagyományőrzés.
Folyamatos tevékenységek: veteményes kert, sziklakert, fűszernövények gondozása (betakarítás, locsolás)
Nyári gyűjtőmunkák: bodza, kamilla, levendula, búza
Lakodalmas játékok szervezése (névcsúfolók, csujjogatók, főzőcskézők mondogatása)

Folytatás

Június 1. (szerda) 10.30 óra: Látogatás a Szent Anna Templomba a nagycsoportosokkal,
 Kúti Mária vezetésével

Június 2.  (csütörtök): Kirándulás a Budakeszi Vadasparkba a Margaréta középső csoportosokkal

Folytatás

Idén, 2 év kihagyás után, május 14-én rendezte meg a Mézeskalács Óvoda a családi napját, melynek szervezését az óvoda dolgozói és a Szülői Szervezet együttesen vállalta. Köszönjük a segítséget és a támogatást az óvoda dolgozóinak és a szülői közösségnek. Továbbá szeretnénk megköszönni a helyi és környékbeli vállalkozásoknak, akik anyagi segítséget, tárgyi nyereményeket és szolgáltatásokat ajánlottak fel, melyekből a tombola nyereményeket biztosítottuk. Idén kiemelt bevételre sikerült szert tennünk, melyet az óvoda fejlesztésére, kirándulásokra és az udvar gépjármű parkjának korszerűsítésére költünk.

Kiemelt támogatóink: