Perbálért Érdemérmet kapott óvodánk korábbi vezetője

I I I

Perbál Község Önkormányzat Képviselő-testülete úgy döntött, hogy 2017-ben a Perbál Községért Érdemérmet a Mézeskalács Óvoda korábbi vezetőjeként elért kimagasló munkájának és ennek révén a település értékeit növelő, maradandó eredmények létrehozásának elismeréseként Regősné Báder Erikának adományozza.

Erika huszonöt évig vezette a perbáli Mézeskalács Óvodát; az évek folyamán egy nyugodt hangulatú, gyermekek és szülők által szeretett, családias óvodát alakított ki, ebben az általa vezetett közösség napról napra segítségére volt.

Vezetési ideje alatt, 2012-ben valósult meg az óvoda bővítése, felújítása, melynek ő tevékeny részese volt.
Az ő nevéhez kötődik a 2014-ben elkezdett és azóta hagyománnyá vált jótékonysági családi nap, amely egyre inkább közösségi élmény lett a résztvevő szülők, nagyszülők és gyermekek révén.

Kedves Erika! Ezúton szeretnénk gratulálni az Érdeméremhez óvodánk dolgozói és Szülői Közössége nevében!