„Süss fel Nap! Fényes Nap…” – Elkészült a napárnyékoló az óvoda homokozója fölé!

I I

Az óvoda Szülői Közösségének támogatásával a nyár folyamán sikerült az óvoda homokozója fölé a napárnyékolást tartósan megoldani. Köszönhető ez annak, hogy a tavaszi jótékonysági Családi nap nagyon jól sikerült, és ennek bevételéből, valamint az óvoda költségvetéséből a célként kitűzött napárnyékolóra összegyűlt a pénz.

Ezúton is köszönjük mindazoknak, akik felajánlásaikkal támogatták az intézményünket, hogy megoldódhatott ez a problémánk.
Külön szeretnénk köszönetet mondani a Paulovkin Boglárka vezette Szülői Közösség tagjainak, akik egész évben aktívan támogatták óvodánkat. Az ő segítségük kellett ahhoz, hogy ilyen gyorsan megvalósulhatott régi álmunk. Önzetlen munkájukkal, mindig a gyermekek érdekeit szem előtt tartva segítik munkánkat.
A napárnyékoló most már udvarunk büszkesége, egyben ékes bizonyítéka annak, hogy ha egy közösség összefog, akkor milyen szép eredmények születhetnek. Most már süthet a Nap, mert a napárnyékolónak hála a gyerekek a jövőben az erős napsugaras időben is biztonságban játszhatnak a homokozóban.

A gyermekek és az óvoda dolgozói nevében is köszönet érte!

Homonnai Ildikó