Térítési díjak

2022. májustól:

• Óvodás gyermekek részére 695.-/nap
    (tízórai: 170.-, ebéd: 425.-, uzsonna: 100.-)
  • Iskolás gyermekek részére összesen 795.-/nap
    (tízórai: 180.-, ebéd: 510.-, uzsonna: 105.-)
  • Iskolás gyermekek térítési díja a tanítási szünet napjai alatt: 1290.-/nap
    (tízórai: 260.-, ebéd: 840.-, uzsonna: 190.-)
  • Vendégétkezők részére 1290.-/ebéd

Az étkezési térítési díjakat a Pilisvörösvár és Vidéke Takarékszövetkezetnél vezetett Mézeskalács Óvoda számlájára (szlasz.:65700103-10126332) kell befizetni a kiadást követő 8 napon belül.

A gyermek távolmaradását tárgynap 9 óráig az intézményben lehet bejelenteni (tel: 26/370-066), illetve az élelmezésvezetőnél (tel: 26/370-148) az étkezéslemondásokat a következő naptól tudjuk figyelembe venni. Kérjük jelezzék mikortól igénylik ismét a gyermek étkezését.

A jelentett távolmaradás napjaira kifizetett térítési díjak a következő hónapban kerülnek levonásra.

Térítési díj kedvezmények az óvodában

100% kedvezmény igényelhető az óvodai étkezés térítési díjából az alábbi esetekben:

• rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény
  • tartósbetegség vagy fogyatékosság esetén
  • családjában tartósan beteg vagy fogyatékos gyermeket nevelnek
  • családjában három vagy több gyermeket nevelnek
  • a gyermek nevelésbe vételét rendelte el a gyámhatóság
  • családjában az egy főre jutó havi jövedelem nem haladja meg a kötelező legkisebb munkabér (személyi jövedelemadóval, munkavállalói, egészségbiztosítási és nyugdíjjárulékkal csökkentett) nettó összegének 130%-át. (2023. január 1-től 200.551 Ft)

Térítési díj kedvezmények az iskolában

100% kedvezmény igényelhető az iskolai étkezés térítési díjából az alábbi esetekben:

• rendszeres gyermekvédelmi kedvezmény

50% kedvezmény igényelhető az iskolai étkezés térítési díjából az alábbi esetekben:

• tartósbetegség vagy fogyatékosság esetén
  • családjában három vagy több gyermeket nevelnek

A kedvezmények igénybevételéről pontos tájékoztatást, az igény benyújtásához szükséges igazolásokról felvilágosítást az élelmezésvezető és az óvodatitkár ad.