Álláshirdetés

ÁLLÁSPÁLYÁZAT
PERBÁL KÖZSÉG ÖNKORMÁNYZAT MÉZESKALÁCS ÓVODA ÉS KONYHA
pályázatot hirdet Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.) keretében
óvodapedagógus Munkakör/feladatkör betöltésére.
Tevékenységi kör (ellátandó feladatok): óvodapedagógusi feladatok ellátása
Betöltendő állás szakmacsoportja: köznevelés
Betöltendő állás munkakörének szakterülete (munkakörcsalád): Emberi
erőforrási/oktatási, képzési
Betöltendő állás jogviszonya: Közalkalmazotti jogviszony (Kjt.)
Foglalkoztatás időtartama, munkaideje, munkarendje, formája: Határozott, 40 óra, teljes
munkaidő (heti 40 óra), Teljes munkaidő
Munkavégzés helye: Perbál
Álláshirdető szervezet bemutatása: Kedves vidéki óvodánkba várjuk elhívatott, motivált
óvodapedagógus jelentkezését.
A munkáltatóval, állással kapcsolatos egyéb lényeges információ (pl. jogviszony létesítés
feltételei; próbaidő; illetmény/fizetés, speciális adatvédelmi tájékoztatás, szervezet
honlap címe stb.): Homonnai Ildikó, ovoda@perbal.hu, 0626370066
Feltételek, Előnyök
Pályázati feltételek, Jogállásból fakadó jogszabályi követelmények:
– Büntetlen előélet
– Magyar állampolgárság
– Erkölcsi bizonyítvány
Elvárt végzettség/képesítés:
– 6. Felsőfokú végzettséghez kötött szakképesítés alapképzés (Bsc vagy BA),
Oktatás, tovább nem bontható, óvodapedagógus
Elvárt szakmai tapasztalat időtartama (év): 1
Pályázat elbírálása során előnyt jelent:

A pályázat elbírálása során előnyt jelent a szakmai tapasztalat?: Igen
A pályázat elbírálása során előnyt jelent a vezetői tapasztalat?: Nem
A pályázat részeként benyújtandó igazolások, alátámasztó dokumentumok:
– motivációs levél
– fényképpel ellátott szakmai önéletrajz
– 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány
– hozzájáruló nyilatkozat pályázati anyagba betekintésről
A pályázat benyújtásának határideje: 2023.08.24. 00:00
A pályázat elbírálásának módja: A nenyújtási határidő után egyeztetés a nevelőtestülettel.
fenntartóval.
A pályázat elbírálásának határideje: 2023.08.25. 00:00
A pályázati kiírás további közzétételének helye: Perbál Község Önkormányzatának honlapja,
Mézeskalács Óvoda és Konyha honlapja
Állás tervezett betöltésének időpontja: 2023.08.28.
Publikálás tervezett időpontja: 2023.08.03.