Áprilisi programok és jeles napok

Április 01. (szombat):  Áprilisjáratás – „Bolondnap”  A beugratások, megtréfálások napja

Április 02. (vasárnap):  Autizmus világnapja

Április 03. (hétfő):  Tojásfa díszítés a Posta előtti téren,                                                                                            a középső csoportosokkal és a Nyugdíjas Klub tagjaival közösen.

Április 05. (szerda):  Tojáskeresés az óvoda udvarán

Április 06-14.:  Az iskola tavaszi szünete április 06 – április 14-ig                                                                              Ebben az időszakban összevont csoporttal működik az óvoda.

Április 07. (péntek):  Nagypéntek

Április 09-10. (vasárnap-hétfő):  HÚSVÉT – A kereszténység legnagyobb ünnepe                                      Krisztus feltámadása. Húsvéti népszokások felelvenítése.

Április 14. (péntek):  NEVELÉS NÉLKÜLI MUNKANAP AZ ÓVODÁBAN!

Április 17-18. (hétfő-kedd):  NYÍLT NAP az óvodában az új beiratkozóknak.

Április 21. (péntek):  A Föld napja – „Dobj egy palántát”

Április 23. (vasárnap):  A könyv napja

Április 25-27-ig (kedd-csütörtök):  ÓVODAI BEIRATÁS

• 25. kedd                 8 – 17 óráig
  • 26. szerda             8 – 17 óráig
  • 27. csütörtök       8 – 12 óráig

Április 26. (szerda):  A „Mi mozink”                                                                                                                                          Digitális bemutató, az űrhajózás témával kapcsolatban.

Április 27. (csütörtök): Könyvtár látogatás a középső és nagycsoportosokkal – Papírszínház előadása a gyerekeknek

Április 28. (péntek):  Az iskolai Sváb tánccsoport bemutatója                                                                                Rintek Nóra Szvetlana tanítónő vezetésével aNEMZETKÖZI TÁNC NAPJA alkalmából

Április 30. (vasárnap):  MÉHEK NAPJA