Decemberi programok és jeles napok

December 01. (péntek): Iskolába hívogató. A Süni nagycsoportosok közös testnevelés órán vesznek részt az iskola tornatermében.

December 04. (hétfő): Borbála napja. Cseresznye ág vízbe helyezése, hajtatása

December 04. (hétfő): „Lobog az első gyertyaláng”

Advent kezdete, ráhangolódás az ünnepre. Közös gyertyagyújtás a gyerekekkel.

December 05. (kedd): Picuri Muri zenés előadása.  10,30 óra  Belépő: 1000 Ft/gyermek

December 06. (szerda): „Mikulás, kedves Mikulás, gyere már, minden gyermek vár!”

Cipők kikészítése az ablakba. Dallal, verssel várjuk a Mikulást csoportonként.

December 08. (péntek): „Luca, Luca, kitty, kotty……”, 10,30-kor: A Lucázás hagyományainak ápolása, megőrzése. Luca búza ültetés.

December 09. (szombat): FALUKARÁCSONY A PEPITA TÉREN. JÓTÉKONYSÁGI VÁSÁR AZ ÓVODA JAVÁRA! 15,30 órakor: A Pillangó középső csoportosok Luca napi köszöntése a Közösségi Házban.

December 12. (kedd): A „Mi mozink”, Karácsonyi hagyományokkal kapcsolatosan.

December 18. (hétfő): „Szálljatok le, szálljatok le Karácsonyi angyalok…….”, 10 órakor: Karácsonyi ünnepség az óvodában. Betlehemes műsor előadása a tornateremben, a Süni nagycsoportosokkal.

17 órakor: Betlehemes műsor előadása a nagycsoportos szülőknek, az óvoda tornatermében.

December 22. (péntek): Az iskola téli szünete. Ügyeletet tartunk, ezen a napon összevont csoport működik.

December 24. (vasárnap): SZENTESTE

December 25-26. (hétfő-kedd): KARÁCSONY ÜNNEPE

December 31. (vasárnap): SZILVESZTER NAPJA

ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK MINDENKINEK!